KONST / Litografier / Färglitografi 12261009
nr 1226 1009
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
"Ecce Homo". Färglitografi. Signerad, numrerad 73/175. Motivet: 54x38,5 cm. Skänkt till auktionen av konstnären och Modern Gallery genom stadsbrud Marianne Djudic
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
700 kr
ledande budet*
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (budbetjänt)
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren
Frank Björklund
Läs mer om Frank Björklund